Начало | Регистрация | Вход Добре дошъл Гост | RSS
[ Нови съобщения · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: MonsteR, LoRdOfDeaD  
Форум » Нищо свързано с цс » Компютърни игри » Call of Duty: Modern Warfare 2 PROPER [SKIDROW]
Call of Duty: Modern Warfare 2 PROPER [SKIDROW]
MonsteRДата: Monday, 16.11.2009, 00:57 | Съобщение # 1
Полковник
Група: Администратор
Съобщения: 216
Награди: 2
Репутация: 1
Статус: Offline
Излезна Call of Duty: Modern Warfare 2 PROPER [SKIDROW]
като съда по снимките не е лоша ама аз ще си остана на цс-са smile

Снимки от играта : ТУК

Коментар : В продължението на Call of Duty: Modern Warfare 2 вие играете с новия персонаж сержант Гари „Роуч” Сандерсън (Sgt Gary "Roach" Sanderson). Ваш командир в многонационалния антитерористичен отряд, който трябва да спре руски ултра националисти, е „Соуп” ( "Soap" ) от първата игра.
Наблюдавайте как членовете на вашия екип се превръщат от неопитни новобранци във войници-ветерани. Надбягването със снегомобили е едно от нововъведенията по отношение на превозните средства. Modern Warfare 2 е пряко продължение на Call of Duty 4, в което ще странствате по целия свят, за да водите борба с тероризма.
Много от детайлите в играта са все още повърхностни, но обещават да включват повече местности от преди, в това число потънал в сняг вражески лагер, който започва с дръзко планинско изкачване в леда, преди да ви се наложи да бягате със снегомобил, за да спасите живота си.
Но това е само сингъл плеър режимът, очаква се мултиплеърът да бъде още по-разтърсващ от преди, с нови кооперативни опции и още повече награди и бонуси при състезателната игра.
Очарователен кинематографски екшън, включващ подводни мисии, нови устройства като детектор за движение например, както и нови превозни средства.
Разпростиращо се по целия свят приключение, което ви изпраща на пътешествие из пустините на Афганистан, бедняшките квартали на Рио де Жанейро и руската степ.
Новите, по-обширни нива ви позволяват да поемате мисии както си пожелаете: ще опитате ли фронтално нападение или ще подходите по-предпазливо?
Новият режим Special Forces ви дава възможност за кооперативна игра на двама играчи в поредица от случайни мисии.
Съревнователният мултиплеър е по-голям и по-добър от преди, със съвсем нови награди.

Минимални изисквания:

OS: Windows XP / Vista / 7

Processor: Intel Pentium 4 3.2 GHz / AMD Athlon 64 3200+

RAM: 1 GB

Video card: 256 MB (NVIDIA GeForce 6600GT / ATI Radeon 1600XT)

HDD: 12 GB

Изтегли играта от замунда от тук

Мен ме кефи а вас ?


 
popaДата: Thursday, 19.11.2009, 03:36 | Съобщение # 2
Полковник
Група: Потребители
Съобщения: 202
Награди: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
мен не ....

By popa
 
MadnesSДата: Sunday, 29.11.2009, 22:25 | Съобщение # 3
Сержант
Група: Потребители
Съобщения: 38
Награди: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
аве сигурно ще е яка ама компа ми и да се посере няма да я подкара biggrin :D
 
JustDoItДата: Sunday, 06.12.2009, 19:41 | Съобщение # 4
Полковник
Група: Потребители
Съобщения: 176
Награди: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
biggrin biggrin biggrin . За всеки случай си земи салфетки. biggrin biggrin biggrin
 
MonsteRДата: Wednesday, 09.12.2009, 13:36 | Съобщение # 5
Полковник
Група: Администратор
Съобщения: 216
Награди: 2
Репутация: 1
Статус: Offline
цс 4evar happy

 
Форум » Нищо свързано с цс » Компютърни игри » Call of Duty: Modern Warfare 2 PROPER [SKIDROW]
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: